НОВИНИ

Опозиціонери заявляють, що міліція не пускає їх під Раду

Партія Регіонів заблокувала підходи до Верховної Ради, встановивши міліцейські кордони по периметру вул. Інститутська, М. Грушевського, Шовковичної та Садової, щоб не дати опозиції провести мітинг проти прийняття проекту закону «Про основи державної мовної політики», який фактично вводить російську як другу державну мову. Про це повідомив Олександр Бригинець (БЮТ-Батьківщина), що знаходиться на місці подій.

«При спробах представників опозиції пройти всередину оточеної території міліція чинить фізичний опір. В той же час правоохоронники пропускають представників Партії Регіонів, які, напевне, застосовують знаки впізнавання чи кодові слова», - повідомив Бригинець.

Крім того, під Києвом також заблоковані автобуси з людьми, що їхали на мітинг захисту української мови.

Всередині оточеного кільця знаходиться кілька тисяч провладних маніфестантів. Біля Ради розгорнута сцена, що вочевидь була встановлена ПР ще вночі, незважаючи не та, що опозиція мала провести там мітинг про що подала відповідну заявку.

Через це опозиціонери змушені змінити місце збору, що тепер знаходитиметься біля Кабміну, сказано у повідомленні Бригинця.

«Діє подвійна мораль: влада звозить з України людей і не дає виявити себе опозиції. Представники провладних маніфестантів нахабно заявляли про те, що в них є все необхідне, щоб «скрутити нам голови». Тож провокації не уникнути», - заявивБригинець.

Нагадаємо, сьогодні під стінами парламенту пройде акція опозиційних політичних партій «За мову! За Батьківщину!», учасники якої виступають проти ухвалення «мовного» законопроекту «регіоналів».

Біля парламенту заплановане проведення позачергових сесій Івано-Франківської та Львівської обласних та міських рад.

Також під стінами Ради пройде позапартійна акція у рамках кампанії «Займіться ділом, я не язиком!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.