НОВИНИ

Коморовський наголосив, що для підписання угоди з ЄС Україна має провести демократичні вибори

У Варшаві лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк сьогодні зустрівся із президентом Польщі Броніславом Коморовським. Темою годинної розмови була внутрішня ситуація в Україні, осінні парламентські вибори і можливості зближення України з Євросоюзом. Про це повідомляє прес-служба партії «Фронту змін».

Коморовський підкреслив, що Україна отримає можливість підписати і ратифікувати Угоду про асоціацію з ЄС лише за умови демократичних і вільних парламентських виборів восени 2012 року.

Президент також наголосив на важливості законодавчої реформи в Україні, завдяки якій відбудеться однозначне розмежування політичної та кримінальної відповідальності.

На його переконання, це є шляхом до вирішення ситуації з ув’язненням Юлії Тимошенко та наближення української законодавчої системи до демократичних європейських рішень.

Коморовський просив передати Юлії Тимошенко своє занепокоєння ситуацією, в якій вона опинилася, і майбутнім у відносинах між Україною та Європейським Союзом.

Під час візиту до Варшави 3 червня Яценюк також зустрівся з колишнім президентом Польщі Александром Квасьнєвським. Окрім цього, він виступив у ході дискусії «Україна: яка візія держави?» в рамках конференції «Яка Україна?», організованої Фондом Стефана Баторія.

Нагадаємо, раніше Коморовський наголосив, що стосовно української влади варто вести прагматичну політику, намагаючись наблизити Україну до ЄС, а не відштовхнути її до інтеграційних проектів з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.