НОВИНИ

Попов: призначення Гостинного двору не змінюватимуть

Згідно планів реконструкції Гостинного двору не передбачено зміни «архітектурного проекту». Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов в ефірі Першого національного телеканалу.

«Гостинний двір перебуває у держвласності і управляється фондом держмайна… «Укрекспертиза», що 40 років працює в Києві, 15 років має офіс на території цього об’єкту. «Укрекспертиза» виступила з ініціативою зробити ремонт цього об’єкту, оскільки він перебуває в аварійному стані», - сказав Попов.

Також він зазначив, що у планах не має ані зміни власника, ані зміни архітектурного проекту.

«І ні власник, ні зміна архітектурного проекту не передбачається. Ви сказали про торгово-розважальний центр, призначення цього об’єкту, згідно з проектом, не змінюється», - запевнив очільник КМДА.

Водночас, Попов уточнив, що «Гостинний двір» знаходиться на території, де «проходить метрополітен». І аварійний стан будівлі, за словами голови адміністрації, моєе негативно вплинути на лінії метро. Відтак – необхідна реконструкція.

Нагадаємо, представники однієї з громадських організацій проводять безстрокову акцію на захист «Гостиного двору» від забудови. Орендарі заварили окремі входи до двору.

Як повідомлялося, вночі 1 червня приблизно 30 спортсменів напали на захисників Гостинного двору в Києві. Проте двір вдалося відстояти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.