НОВИНИ

Азаров: Кабмін розгляне законопроект про вищу освіту 11 червня

11 червня повністю узгоджений законопроект "Про вищу освіту" буде винесено на розгляд засідання Уряду. Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров під час спілкування у соціальній мережі Фейсбук, предає департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Микола Азаров поінформував, що 1 червня провів засідання робочої групи з доопрацювання законопроекту "Про вищу освіту", на якому виступили керівник робочої групи Михайло  Згуровський та міністр освіти Дмитро Табачник, представники інших міністерств і відомствта студенти.

За словами Азарова, на засідання було винесено 5 спірних питань, з яких не знайшли спільної точки зору представники міністерств та робочої групи. «З усіх питань вдалося знайти компромісне рішення. І було остаточно погоджено, що за 10 днів всі ці рішення будуть оформлені у вигляді формулювань до Закону, тобто була встановлена дата 11 червня вже повної готовності Закону на розгляд на засіданні Уряду. Так йдуть справи з підготовкою цього важкого, але дуже важливого Закону», - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, законопроект "Про вищу освіту" було розроблено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту в 2010 році. Він викликав акції протесту студентів та критику академічної спільноти.

За розпорядженням президента Віктора Януковича законопроект було відправлено на доопрацювання, що завершилось через півроку. 28 грудня 2011 документ було зареєстровано в Раді, проте в січні 2012 року прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував провести додаткові консультації зі студентськими профспілками.