НОВИНИ

Азаров очікує на початок видобутку сланцевого газу

Уряд очікує від компанії Chevron практичних кроків в освоєнні та початку видобутку вуглеводнів на Олеському родовищі, право на розробку якого компанія виграла на відкритому конкурсі. Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі у четвер із представниками компанії, повідомляє департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України.

«Одним із пріоритетів діяльності нашого уряду є збільшення власного видобутку нафти і газу. Ми вітаємо участь вашої компанії у реалізації нашої великої програми. Ми задоволені, що ваша компанія взяла активну участь у конкурсі на право укладення угоди про розподіл продукції (УРП). Ми очікуємо від вашої компанії практичних кроків для реалізації цього великого проекту», - сказав Азаров.

Генеральний менеджер Chevron Onshore Europe Дерек Мегнесс, у свою чергу, привітав уряд із успішним проведенням тендеру та зазначив, що для його компанії – велика честь перемогти в ньому і розпочати співпрацю з урядом в рамках УРП.

«Ми запевняємо Вас, що працюватимемо швидко, безпечно та піклуватимемось про екологію в Україні», - відзначив Мегнесс.

Також він додав, що під час освоєння родовища Chevron залучить українських робітників і техніку.

Водночас Азаров висловив сподівання, що технології, які має Chevron, дадуть змогу в стислі терміни розпочати видобуток газу.

«Я сподіваюся, що ті технології, які ви використовуєте, дозволять нам швидко розпочати роботи з освоєння цієї площі», - зазначив прем’єр.

Як повідомлялося раніше, промисловий видобуток сланцевого газу в Україні розпочнеться у 2017 році.

Нагадаємо, переможцями конкурсу по укладанню угоди про розділ продукції на видобуток газу на Олесській та Юзовській площах стали компанії Сhevron і Shell відповідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.