НОВИНИ

Депутат Київради роздавав потенційним виборцям гроші в конвертах

У Солом'янському районі Києва депутат Київради Дмитро Андрієвський особисто роздавав малозабезпеченим мешканцям округу конверти з грішми. Про це повідомляє прес-служба громадянського руху «Спільна Справа», який моніторить підготовку до парламентських виборів.

За даними руху, Андрієвський планує балотуватись по одному з виборчих округів столиці.

«Спільна Справа» відзначає, що раніше фіксувала випадки роздачі Андрієвським продуктових наборів до 8-го березня та 9-го травня. На пакетах, в яких знаходились продуктові набори, було розміщене прізвище кандидата та слоган його кампанії «Реформи замість популізму».

Дмитро Андрієвський був обраний у 2008 році до Київради від Блоку Віталія Кличка. У 2010 році був виключений з фракції за порушення фракційної дисципліни та спільні голосування з Партією регіонів та Блоком Черновецького.

Нагадаємо, у Дніпропетровську на урочистій лінійці, присвяченій останньому дзвонику, від імені депутата міськради від Партії регіонів роздавали школярам гроші в конвертах, а їхнім батькам - подяки.

Читайте також: За 2 місяці до старту виборчої кампанії виборців підкуповують продуктами, грошима, шкарпетками і навіть отрутою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.