НОВИНИ

Джерело: Яценюк і Кличко розпочали війну за мажоритарні округи

В об’єднаній опозиції вже не розглядається можливість узгодження кандидатів за мажоритарними округами з партією «УДАР Віталія Кличка». Про це повідомляють джерела Тижня в об'єднаній опозиції.

"Відтак обидві політичні сили (УДАР і "об'єднана опозиція" - ред.) фактично розпочали війну за одномандатні округи, що, найімовірніше, зруйнує і досягнуті в січні домовленості "про ненапад" між опозиційними партіями під час виборів до ВР", - розповіло джерело.

За інформацією співрозмовника Тижня, "Яценюк і КО в парламентській кампанії можуть використовувати тези про те, що учасники КОД – це і є єдина опозиція, а всі політичні сили, які декларують себе як опозиційні, але "не з нами", – технічні проекти Банкової".

В той же час, за інформацією джерела, в разі проведення виборів мера Києва, КОД таки буде змушений підтримати кандидатуру Віталія Кличка, оскільки власного прохідного кандидата на посаду міського голови столиці не має, а віддавати її Попову "об’єднані" не бажають.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко заявив, що партія «УДАР» має намір самостійно брати участь у виборах Верховної Ради, які пройдуть 28 жовтня. Хоча зауважив про намір об'єднатися в парламенті. Разом з цим він додав, що, відповідно до соціологічних опитувань, за формування єдиного опозиційного партійного списку з партіями «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» і «Фронт змін» досягти максимального результату не вдасться.