НОВИНИ

Власенко: вбивство Щербаня було вигідне Януковичу

Народний депутат від БЮТБ Сергій Власенко називає президента Віктора Януковича єдиною особою, зацікавленою в убивстві депутата Верховної Ради Євгена Щербаня.

 Про це він заявив журналістам у Харкові біля Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці", коментуючи заяву генерального прокурора Віктора Пшонки про те, що екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко проходить як свідок у справі про вбивство Щербаня.

"Убивство Євгена Щербаня насправді було вигідним одній людині, ім'я цієї людини - Віктор Янукович", - сказав Власенко.

Він підкреслив, що Щербань впливав на розвиток донецького регіону і що стрімке зростання політичної кар'єри Януковича почався відразу після його вбивства.

Власенко також зазначив, що майно, яке було у власності Євгена Щербаня, відійшло Януковича і його бізнес-партнерів.

"Тому він зараз робить спробу перекласти відповідальність за провали й розбірки в Донецьку на початку й у середині 90-х років зі своїх плечей на інші плечі", - сказав Власенко.

Він також зазначив, що, на його думку, ця спроба не вдасться.

Нагадаємо, 10 травня перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що ГПУ готова пред'явити нове обвинувачення екс-прем'єру Юлії Тимошенко по справі вбивства Євгена щербаня.

4 квітня на прес-конференції син загиблого Євгена Щербаня Руслан заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка до вбивства його батька Євгена Щербаня. Після цього Генеральна прокуратура поновила розслідування справи.

Щербань разом із дружиною був розстріляний в аеропорту Донецька в 1996 році.

В 2003 році Апеляційний суд Луганської області засудив до довічного ув'язнення вбивць Щербаня й голови Української міжбанківської валютної біржі, народного депутата Вадима Гетьмана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.