НОВИНИ

Попов закликав киян пересісти на громадський транспорт

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов звертається до киян з проханням із розумінням поставитися до ситуацій, що складатимуться на автошляхах міста під час проведення Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Під час чемпіонату Європи з футболу ми будемо вимушені перекривати рух на деяких вулицях у центрі Києва, що, звичайно, створить незручності на автошляхах міста. Тому, ми в першу чергу просимо за це вибачення у мешканців міста та сподіваємося на розуміння. Аби мінімізувати ці незручності ми належно підготували громадський транспорт: придбали кілька сотень нових автобусів, тролейбусів, трамваїв та вагонів метро. Наш новий транспорт зручний та мобільний. Тож я звертаюся до киян із проханням за можливості надавати пріоритет у використанні саме громадським транспортом під час Євро. Це ж саме я рекомендуватиму своїм підлеглим», – цитує прес-служба Попова.

Як зазначає прес-служба, на час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу буде збільшено кількість рухомого складу громадського наземного транспорту великої та надвеликої місткості на 20% в цілому в місті та на 30% – у його центрі. Так, у 1,5 кілометровій зоні навколо НСК «Олімпійський» здійснюватимуть перевезення: 6 існуючих автобусних маршрутів загальною кількістю 60 одиниць; 1 додатковий автобусний маршрут у дні проведення матчів «Кадетський гай – вул. Горького» – 11 одиниць, а також 10 тролейбусних маршрутів загальною кількістю 131 одиниця.

Нагадаємо, з 28 червня до 7 липня ДАІ обмежила рух транспорту в центрі Києва для підготовки та проведення Євро-2012. Перекриття вулиць у центрі столиці відбуватиметься винятково у дні проведення матчів – 11, 15, 19, 24 червня та 1 липня.

Окрім цього, Київська міська рада на сесії 24 травня вирішила рекомендувати керівникам установ, підприємств та організацій Києва перенести робочі дні, у які будуть проводитися матчі чемпіонату Європи з футболу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.