НОВИНИ

Єфремов: Партія регіонів працюватиме задля прийняття закону про мови

Народний депутат України, лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що фракція Партії регіонів і надалі працюватиме задля прийняття закону про мови, повідомляє прес-служба політсили.

«Сьогодні на погоджувальній раді нам запропонували зняти із розгляду законопроект про мови. Однак у нас немає жодних регламентних норм, аби на це погодитись. Ми знаходимося у процесі розгляду законопроекту і маємо завершити цю процедуру», – зазначив Єфремов під час брифінгу у Верховній Раді в п’ятницю.

«Будуть голоси за прийняття законопроекту – він буде підтриманий. Не буде голосів – ми й надалі працюватимемо, намагаючись пояснити суспільству дану проблему», – зазначив представник фракції.

На питання журналістів, чи підтримають «регіонали» пропозицію спікера парламенту щодо можливого розпуску Верховної Ради, він зазначив, що голова парламенту більше займається піаром, ніж вирішенням проблеми.

«В умовах, коли залишається півроку до виборів, подібні заяви не несуть жодних правових наслідків», – сказав політик.

Нагадаємо, на вечірньому засіданні Ради 24 травня під час обговорення законопроекту про мовну політику між депутатами від опозиції й від Партії регіонів сталася бійка, після якої було госпіталізовано депутата від фракції БЮТ Миколу Петрука. Пізніше стало відомо, що БЮТівцю Степану Курпілю під час бійки зламали палець на руці.

Прокурор Києва доручив міліції провести перевірку за фактом цих подій у Верховній Раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.