НОВИНИ

БЮТівець про російську мову: покажіть хоча б одну людину, яка почуває себе ущемленою

З 10 журналів, які друкуються в Україні, 9 виходять російською мовою. Про це повідомив депутат від БЮТ Андрій Шевченко в ефірі Шустер Live, коментуючи «мовне» питання.

«У мене дуже багато друзів, які говорять російською мовою: вдома, на вулиці, в школі моєї дитини, в парламенті», – розповів він.

«Статистика очевидна: з 10 журналів, які друкуються в Україні, 9 російською мовою; з 10 газет, які друкуються в Україні, 9 російською мовою; кожен фільм російський, який приходить на український екран, виходить російською мовою», – зазначив Шевченко.

«Людина може російською мовою говорити в судах, в парламенті. Покажіть мені хоча б одну людину, яка почуває себе ущемленою, яка не може реалізувати себе? У нас прем’єр-міністр говорить російською мовою, ну або тою мовою, якою може говорити», – додав депутат, отримавши бурхливі оплески.

Нагадаємо, на вечірньому засіданні Ради 24 травня під час обговорення законопроекту про мовну політику між депутатами від опозиції й від Партії регіонів сталася бійка, після якої було госпіталізовано депутата від фракції БЮТ Миколу Петрука. Пізніше стало відомо, що БЮТівцю Степану Курпілю під час бійки зламали палець на руці.

Прокурор Києва доручив міліції провести перевірку за фактом цих подій у Верховній Раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.