НОВИНИ

Головний редактор УНІАНу пішов з посади

Головний редактор УНІАН Олександр Харченко склав з себе повноваження, припинивши трудові відносини з інформаційним агентством за згодою сторін. Про це в п'ятницю повідомляє УНІАН.

«Я пропрацював в агентстві багато років, тринадцять з них - на посаді головного редактора», - сказав Харченко.

«Наш динамічний час відкриває можливості для нових, цікавих і масштабних проектів. У мене є бажання реалізувати себе в одному з таких проектів, внісши свіжий струмінь і ідеї в український медіапростір», - зазначив він.

«Бажаю успіхів і розвитку рідному для мене агентству, людям, з якими багато пережито і зроблено. УНІАН завжди був демократичним колективом, де з повагою ставляться до кожного, і дуже вірю, що ці традиції будуть збережені», - додав екс-головний редактор.

Президент УНІАН Олег Наливайко прокоментував рішення Харченка: «На мій погляд, Олександр Харченко - один з найкращих головних редакторів серед національних видань. Він дуже відповідально ставиться до долі трудового колективу і він дуже творча особистість. Напевне, цей потенціал не дозволив йому зосередитися на менеджерських, більш адміністративних  функціях, які передбачала посада президента».

Як повідомлялось, 17 травня, трудовий колектив УНІАН вимагав повернення на посаду головного редактора Олександра Харченка і заявляв про випадки цензури, які допустило нове керівництво.

Того ж дня Харченко в ефірі телеканалу ТВі повідомив, що президент інформагентства, чинний голова Національної спілки журналістів України, Олег Наливайко в телефонній розмові сказав, що поновить його на посаді.

18 травня Наливайко повідомив, що Харченка призначать на посаду президента агенції. Такої домовленості було досягнуто на зборах трудового колективу після того як шеф-редактором призначили Михайла Ганницького, а Харченка перемістили на посаду головного редактора веб-сайту УНІАН. Пан Харченко назвав таке відсторонення порушенням трудового законодавства і пов'язав його зі своєю незгодою «робити сайт менш резонансним, з менш гострими публікаціями».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.