НОВИНИ

У Януковича не вірять у розпуск Ради

Представник президента у парламенті, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко не вірить у достроковий розпуск Верховної Ради. Про це він заявив під час спілкування з журналістами.

За словами Мірошниченка, сьогодні у Конституції передбачена лише одна підстава для розпуску парламенту - якщо депутати не можуть зібратися на засідання впродовж одного календарного місяця.

«Навіть якщо протягом 30 днів не буде працювати парламент, це не матиме автоматично наслідком розпуск парламенту. У президента виникає право розпустити парламент. Тому я схильний говорити про пошук компромісу, а не ультиматуму», - наголосив Мірошниченко.

Нагадаємо, 25 травня спікер Володимир Литвин виступив за розпуск парламенту і проведення його позачергових виборів. На його думку, події, що сталися в парламенті 24 травня, продемонстрували руйнування парламентаризму в Україні.

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов вважає піаром ініціативу Литвина з проведення позачергових виборів Ради.

Фракції БЮТБ і НУНС готові продовжувати блокування роботи Верховної Ради протягом 30 днів для того, щоб з'явилися підстави призначити позачергові парламентські вибори на 26 серпня. 

24 травня в Раді сталася бійка між депутатами під час обговорення законопроекту про мовну політику.