НОВИНИ

Міліція шукатиме наркотики там, де відпочиває молодь

Співробітники міліції мають намір перевірити місця масового відпочинку молоді на поширення наркотичних речовин. Про це на прес-конференції повідомив голова управління з боротьби з незаконним оборотом наркотиків Міністерства внутрішніх справ Олександр Демидов.

"Разом з кримінальною міліцією у справах неповнолітніх ми 25 травня починаємо операцію "Літо". Метою цієї операції стане виявлення поширення наркотичних засобів у місцях відпочинку молоді, і особливу увагу буде приділено курортним містам, нічним клубам і дискотекам, де може відпочивати молодь", - сказав він.

Крім того, зі слів Демидова, з 28 травня по 28 вересня буде проходити ще одна операція під назвою "Мак", під час якої правоохоронці будуть виявляти місця незаконного вирощування маку, оскільки ця рослина використовується для виготовлення ацетильованого опію.

Нагадаємо, за квітень органи внутрішніх справ порушили 355 кримінальних справ за поширення наркотичних речовин за результатами перевірки шкіл і вищих навчальних закладів на предмет обороту в них наркотиків.

Як повідомлялося раніше, під час операції "Генофонд" протягом квітня 2012 року у навчальних закладах було вилучено понад 30 кг наркотиків.

В Україні 24% хлопців і 9% дівчат віком 15–17 років мають досвід вживання наркотиків. 48% пробували палили, а 11% курять щодня. Причому дівчата в середньому починають курити вже з 13 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.