НОВИНИ

Янукович збирає Раду регіонів

Президент Віктор Янукович у четвер, 24 травня, проведе засідання Ради регіонів, на якому обговорюватиметься реалізація соціальної політики у регіонах. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 "Учасники засідання обговорять реалізацію у 2012 році соціальної політики в регіонах країни та завдання органів місцевої влади з її виконання. Також буде розглянуто питання щодо створення сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу, представників органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства. Ще однією темою засідання стане якість і безпека харчових продуктів, ліків і товарів дитячого асортименту", - йдеться у повідомленні.

Участь у заході візьмуть прем'єр-міністр Микола Азаров, голова ВР Володимир Литвин, голови обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та інші. На засіданні виступатимуть перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський, віце-прем’єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко та віце-прем’єр-міністр - міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова.

Як повідомлялось, учора, 23 травня, президент зустрівся з лідерами фракцій ВР та керівництвом парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.