НОВИНИ

Син Януковича пояснив причину свого достатку

Президент корпорації МАКО, син президента України Олександр Янукович заявив, що його бізнес почав розвиватися задовго до перемоги його батька на президентських виборах. Про це він заявив у Донецьку, відповідаючи на питання журналістів про те, чи не пов'язаний його добробут з посадою батька.

«Це штучно сформована думку, яка нав'язується», - заявив Янукович-старший.

«Слухаючи ваше запитання, відразу можна пригадати казку про Іллю Муромця, який лежав довгі роки, а потім різко почав діяти. У бізнесі, на жаль, так не виходить. У бізнесі потрібно багато умов. Зокрема, команда, на формування якої йдуть роки», - зазначив він.

Син президента нагадав, що його корпорація була зареєстрована в 2006 році.

«Всі наші великі будівельні проекти і фінансові проекти вони були запущені задовго до інавгурації Віктора Федоровича. Тому я не Ілля Муромець і те, чого ми домоглися - це результат копіткої праці, мозок і досягнення команди», - сказав він.

Нагадаємо, власник корпорації МАКО, старший син глави держави Олександр Янукович зайняв 103 місце в списку найбагатших людей України за версією журналу Фокус зі статками в $96,4 млн. У 2011 році він сплатив як фізична особа 8,5 млн. грн. податків.

Він є власником Всеукраїнського банку розвитку, а також Українського бізнес банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.