НОВИНИ

Об’єднана опозиція розкритикувала бюджетну резолюцію

Об'єднана опозиція вважає бюджетну резолюцію на 2013 рік непрофесійним, непідготованим та антинародним документом. Про це під час виступу у Верховній Раді заявив заступник голови парламенту, один із лідерів партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Микола Томенко.

«Позиція опозиції однозначна: більш непрофесійного, непідготованого та антинародного документа, ніж постанова про основні напрямки бюджетної політики на 2013 рік, ми ще не бачили. Ми як опозиція його не підтримуємо», - сказав Томенко.

На думку віце-спікера, відповідно до резолюції, формування бюджету буде повністю здійснюватися Кабінетом Міністрів і президентом без участі парламенту.

Таким чином, на думку Томенка, уряд намагається убезпечити себе від перемоги опозиції на майбутніх виборах Ради.

Також віце-спікер зазначив, що в резолюції не зазначені показники прогнозу офіційного обмінного курсу на наступний рік.

Нагадаємо, Рада схвалила бюджетну резолюцію на 2013 рік.

Документ передбачає прогноз зростання ВВП 4,5% у 2013 році, номінальний ВВП на рівні 1 687,8 млрд гривень, прогноз інфляції (грудень до грудня) на рівні 5,9%, індекс цін виробників - 6,3%, рівень безробіття - 7%.

У переліку документів, на основі яких буде здійснюватися реалізація пріоритетних бюджетних програм, на першому місці послання Президента до парламенту про внутрішнє та зовнішнє становище України, далі йдуть національний план дій зі здійснення програми економічних реформ на 2010-2014 роки і держпрограма економічного та соціального розвитку на 2013 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.