НОВИНИ

Регіонали готові відтягувати вибори мера Києва

Всередині Партії регіонів конкурують дві лінії проведення виборчої кампанії в столиці. Про це йдеться у статті «Дзеркала тижня. Україна».

Автори однієї з ліній ставлять глобальний успіх влади в повну залежність від двох складових - відтягування дати виборів у столиці за будь-яку ціну до 2013 року (для чистоти парламентського експерименту) та усунення з київського поля Кличка, пише автор.

«Зависання ж самого Кличка (йду на вибори, не йду…), як і регіоналів (будуть вибори чи не будуть?), котрі досі не ухвалили остаточного рішення, тільки підтверджує той простий факт, що про інтереси та права громади взагалі не йдеться», - зазначається у статті.

Автор зауважує, що столична кампанія порівняно з парламентською – другорядна. Куратори парламентської кампанії «регіоналів» побоюються, що висування лідера «УДАРу» Віталія Кличка єдиним кандидатом в умовах об’єднання та активізації опозиції, а також загрози обструкції з боку ЄС, може завдати ключового удару по силах ПР як перед парламентськими виборами, так і під час їх.

«Найімовірніше, участь Кличка у виборах мера в статусі єдиного кандидата переведе кампанію з русла «блискучий господарник» (Олександр Попов – Ред.) проти «видатного спортсмена» в русло опозиція проти влади. Що може активізувати найаполітичніші верстви населення столиці», - не виключає автор.

«Більше того, навіть фантастична перемога Попова не надто вітається в парламентському штабі регіоналів, якщо вона відбудеться (увага!) напередодні виборів до ВР», - йдеться у статті.

На думку деяких завбачливих людей, програш Кличка гарантує обвинувачення у фальсифікаціях, які можуть сколихнути чергову хвилю негативу і також завдати серйозного удару по репутації партії влади як усередині країни, так і за її межами, зазначає автор.

Нагадаємо, парламент у травні має визнати дату проведення виборів мера столиці. Спікер вважає, що вибори мера Києва доцільно було б провести одночасно з виборами народних депутатів 28 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.