НОВИНИ

Партія Литвина «зробить ставку» на мажоритарні округи

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин розповів про плани Народної партії щодо виборів до парламенту в інтерв’ю «5-му каналу» 19 травня.

Відповідаючи на запитання, чи у наступному парламенті буде фракція Народної партії, яку він очолює, Литвин сказав: «Переконаний, що фракція буде у Верховнй Раді, але буде зроблено акценти і ставку на мажоритарні вибори». За його словами, оскільки він наполягає на тому, що має бути мажоритарна виборча система, то «якщо я про це весь час говорю і після того буду ховатися в партійних списках, то це буде давати підстави для того, щоб справедливо мене критикувати». «Тому наші представники (Народної партії. - Ред) переважною мірою будуть висуватися в округах, щоб люди дали свою оцінку», –наголосив Литвин.

Окрім того, Литвин прогнозує, що  найбільш представленою у новообраному парламенті буде фракція Партії регіонів.«Я думаю, що у Верховній Раді буде найбільшою фракція Партії регіонів», – зазначив Литвин.

Як повідомлялось наприкінці квітня, Партія регіонів, партії "Батьківщина", "Фронт змін", "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка"  і Комуністична партія проходять у Верховну Раду після виборів за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.