НОВИНИ

«Спільна Справа» переводить сайт за кордон

У п’ятницю, 18 травня, було припинено хостинг сайту опозиційного громадянського руху «Спільна Справа». Про це повідомляє прес-служба організації.

«Компанія, що забезпечує хостинг спочатку пояснила це перевантаженням сервера від раптового стрибка відвідуваності нашого сайту. Також було висловлене припущення про DOS-атаку на сайт», – зазначається в повідомленні.

«Це пояснення «Спільна Справа» вважає непереконливим, оскільки відстежує відвідуваність через аналітичну систему, підпорядковану Google і стандартна відвідуваність сайту (в середньому близько 5 тис. унікальних користувачів на добу) не могла обвалити сервер такої потужної фірми. Стрибка відвідуваності також не спостерігалося… Через кілька годин після інциденту стала відома офіційна позиція компанії, яку нам повідомили в мережі Facebook: «В цілях нашої і вашої безпеки ми вирішили самостійно терміново змінити країну-хостер», – йдеться в повідомленні.

Як зазначає прес-служба, організація вже займається переведенням сайту на закордонний хостинг.

«До моменту відновлення сайту переадресація зі spilnasprava.com буде йти на сторінку «Спільної Справи» у мережі Facebook https://www.facebook.com/spilnasprava», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з початку року почалися активні перевірки та блокування роботи окремих сайтів, зокрема, Ex.ua, Rozetka.ua тощо.

Про наміри перевести хостинг за кордон, а саме - до Німеччини, заявило керівництво сайту "Дорожній контроль" після судового рішення про призупинення роботи, а також "Главное". Останній пов'язують із опозиційним політиком, екс-главою ОДА Арсеном Аваковим, який 31 січня був оголошений в міжнародний розшук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.