НОВИНИ

Медведчук: майбутні парламентські вибори нічого не вирішують

Екс-глава Адміністрації президента Віктор Медведчук вважає, що значення Верховної Ради наступного скликання і самої процедури парламентських виборів дорівнює нулю. Про це він заявив в інтерв’ю газеті «Комсомольская правда в Украине».

Зокрема, на припущення журналіста, що, можливо, варто було б йти на вибори, аби втілити свої ідеї, Медведчук відповів:

«Навпаки, до партії поставляться більш насторожено. У людей адже спрацьовує шаблон. Якщо партія - значить, хочуть у владу, якщо хочуть у владу - значить, всі свої політичні програми вони написали лише для того, щоб сподобатися виборцям. Тому нормальна людина не вірить політикам. І, до речі, правильно робить, що не вірить. А якщо я почну говорити з людьми про політику, не маючи особистих мотивів потрапити у владу, у мене набагато більше шансів бути почутим».

«Саме заради ідеї, яку не хочеться компрометувати участю в переділі влади, я вирішив поступити таким чином. Крім того, ці вибори нічого не вирішують. Результати відомі заздалегідь - партія влади переможе, опозиція програє. Власне, опозиція програла ще тоді, коли погодилася на скасування пропорційної системи та конституційної реформи. Так що значення Верховної Ради наступного скликання і самої процедури виборів дорівнює нулю, а робота в парламенті буде зведена до простого натискання кнопок. На жаль», – зазначив він.

Нагадаємо, 21 березня у відеозверненні, розміщеному у мережі Facebook, Віктор Медведчук заявив, що вирішив повернутися в публічну політику. Пізніше він уточнив, що не балотуватиметься на парламентських виборах, що відбудуться у жовтні цього року.

Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога, а також чимало експертів, вважає, що Медведчук повернувся в політику, щоб посилити російський вплив на Україну.

Народний депутат Тарас Чорновіл припустив, що Москва сьогодні має великий вплив на основні опозиційні політичні сили, зокрема, через Медведчука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.