НОВИНИ

Гриценко звинувачує Литвина у лобіюванні списання 820 млн гривень боргу "оборонки"

Голова комітету Ради з національної безпеки та оборони, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко звинувачує спікера Володимира Литвина в лобіюванні законопроекту №10034, що передбачає списання боргів оборонних підприємств на 820 млн грн. Про це політик написав у своєму блоці.

"Литвин свідомо йде на порушення закону. Тобто на злочин. Місце злочину - Верховна Рада. Час злочину - четвер, 17 травня. Склад злочину - законопроект 10034", - зазначає депутат.

На думку депутата, спікер Литвин порушив закон, коли включив законопроекту №10034 до порядку денного засідання Ради.

"І хоче проштовхнути через Раду явно лобістський, корупційний і свідомо злочинний законопроект... якщо не зупиниться - то повинні посадити надовго! Адже мова йде про збитки для бюджету мінімум у 820 млн, максимум - мільярди", - вважає Гриценко.

Колишній міністр оборони вважає, що списання з оборонних підприємств заборгованості буде злочином. "Замість того, щоб знайти винних... просто списати і все, нібито боргів і не було. Насправді, украсти по 75 гривень - у кожної української сім'ї!" - пише Гриценко.

Крім того, за інформацією Гриценка, у разі прийняття цього законопроекту державному концерну "Укроборонпром" буде надано право передачі в оренду та розпродажу оборонних підприємств, що приведе до мільярдних збитків для країни.

"Де розташовані великі оборонні підприємства? Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя... Нерухомість у центрі міст - земля дорога, гектарів тисячі, техніки море... Клондайк для Сім'ї!" - пише депутат.

Політик пише, що закцікавленими у прийнятті законопроекту є президент Янукович і міністр оборони Саламатін. Проти виступає Кабінет Міністрів.

Нагадаємо, проект закону про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу-учасників "Укроборонпрому" і забезпечення їхнього стабільного розвитку був зареєстрований у Раді 10 лютого. Його автор - депутат Ради від фракції Партії регіонів Владислав Забарський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.