НОВИНИ

Азаров: більше 1 млн сімей потребують нового житла

В Україні покращення житлових умов потребують 1 млн сімей. Про це під час засідання уряду сказав прем'єр-міністр Микола Азаров.

Прем'єр зазначив, що вже почала працювати система надання іпотечних кредитів за програмою "Доступне житло". "Усього цього року в програмі "Доступне житло" може взяти участь понад 30 тис. сімей. Це ще мало, оскільки покращення житлових умов потребує понад 1 млн сімей", - сказав Азаров.

З його слів, завданням влади є забезпечити кредитування за програмою "Доступне житло" 100-200 тис. сімей щорічно. "І, таким чином, за 10 років ми вирішимо житлову проблему", - упевнений глава уряду. Зі слів прем'єра, для реалізації цих планів потрібні такі фактори, як економічне зростання і соціальна стабільність.

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства почало реалізацію програми зі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують покращення житлових умов.

Верховна Рада виділила 1 млрд гривень на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення ними громадян, які потребують покращення житлових умов.

Президент Віктор Янукович прогнозував, що в рамках програми іпотечного кредитування із травня на житлове будівництво почнеться надання кредитів строком на 10-15 років зі ставкою 2-3% річних.

Читайте також: іпотека для наївних

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.