НОВИНИ

Промисловий видобуток сланцевого газу в Україні почнеться в 2017 році

Компанії Сhevron і Shell розпочнуть промисловий видобуток сланцевого газу на Олесському і Юзовськмоу родовищах у 2017 році. Про це повідомив міністр екології і природних ресурсів України Едуард Ставицький на брифінгу.

Він також повідомив, що розвідувальне буріння на Юзовському родовищі буде розпочате у 2013 році, а дослідно-промислова розробка (ДПР) - у 2015 році.

Відповідні роботи на Олесському родовищі планується розпочати у 2014 і 2016 році, відповідно.

Ставицький також повідомив, що кожного року промисловий видобуток газу на обох родовищах у середньому може досягати 10-15 млрд кубометрів.

Як повідомлялося раніше, прем'єр Микола Азаров в інтерв’ю виданню The Wall Street Journal заявив, Україна збільшить видобуток природного газу до 25% в наступні три роки.

Нагадаємо, переможцями конкурсу по укладанню угоди про розділ продукції на видобуток газу на Олесській та Юзовській площах стали компанії Сhevron і Shell відповідно. Як писало видання The Washington Post: Нова угода України з західними компаніями щодо видобутку сланцевого газу можуть дати країні новий стимул для лібералізації та відштовхнути її від авторитаризму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.