НОВИНИ

США наполягають на участі ув'язнених українських опозиціонерів у виборах в Раду

Лідери української опозиції, що знаходяться в даний час в ув'язненні, повинні брати участь у парламентських виборах, запланованих на осінь нинішнього року, вважають у Державному департаменті США.

"Коли ми говоримо про вибіркове політичне переслідування, то ми маємо на увазі те, що це переслідування відбувається не через ті нібито злочини, про які йде мова, а через те, що ці люди усунуті з політичної сцени. Таким чином, для того, щоб виправити ситуацію, ці люди повинні не тільки бути відпущеними на свободу, а й мати можливість брати участь у політичному житті країни", - заявив заступник держсекретаря США Томас Мелія на зустрічі з представниками української громадськості та ЗМІ в середу в Києві.

Він додав, що парламентські вибори - це складний і багатогранний процес, який не обмежується одним днем ​​голосування. Цей процес вже розпочався і триватиме після дня голосування.

"Я знаю, що багато українських активістів спостерігатимуть за виборами до дня голосування, в день голосування та після нього. Їх оцінки процесу (виборчого – Ред.) будуть дуже важливими для того, як ми їх оцінюємо", - підкреслив Мелія.

Нагадаємо, торік Мелія заявив, що весь світ уважно стежитиме за парламентськими виборами 2012 року, які мають стати тестом на вектор розвитку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.