НОВИНИ

Суддя попросив Луценка утриматися від політичних заяв

Апеляційний суд Києва закликає колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не робити політичних заяв у ході його виступу з останнім словом на засіданні з розгляду апеляційної скарги на рішення Печерського районного суду Києва, яким він був засуджений до 4 років позбавлення волі. З відповідним проханням до Луценка звернувся головуючий суддя Іван Рибак.

"Я б хотів звернути вашу увагу на те, що хотілося б почути вас більше по суті справи. Це ваша політична заява. Ви повинні бути ближчим до суті", - сказав він.

При цьому Луценко заявив, що це його право - вибирати, про що він буде говорити, виступаючи з останнім словом.

Екс-міністр закликав український народ не боятися й відстоювати принципи правової держави.

Він підкреслив важливість установлення принципів верховенства права для майбутнього України.

Як повідомлялось, у ході виступу з останнім словом Луценко заявив, що справа проти нього є політичною, а його провина полягає в тому, що він є політичним опонентом нинішньої влади.

Нагадаємо, екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вирішив не дебатувати на засіданні Апеляційного суду, а натомість звинуватив керівництво Генпрокуратури, СІЗО й Печерський суд у «правовому ідіотизмі»

15 травня апеляційний суд Києва переніс на 16 травня розгляд апеляційної скарги на вирок Печерського районного суду Києва, яким колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко був засуджений до чотирьох років позбавлення волі. Адвокати обґрунтували апеляції цілою низкою порушень, допущених, на їхню думку, під час розгляду справи Луценка Печерським райсудом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.