НОВИНИ

Азаров погодився з вимогами Європарламенту

Прем’єр-міністр Микола Азаров погодився з вимогами Європейського парламенту послати в Україну групу медиків для лікування Юлії Тимошенко та спеціаліста для нагляду за перебігом її процесу. Про це під час прес-конференції у Брюсселі заявив президент європейського парламенту Мартін Шульц.

«Ми провели серйозні обговорення на рівні глибокого взаєморозуміння, на яке я навіть не очікував. Після інтенсивних переговорів та обміну позиціями ми прийшли до спільних висновків», - сказав Шульц.

Шульц повідомив, що він висунув дві вимоги до прем’єр-міністра Азарова.

«Я висунув вимогу, що Європейський парламент пошле групу лікарів та медичних працівників, які наглядатимуть за лікуванням Тимошенко поряд з німецьким лікарем, який її вже лікує», - зазначив Шульц.

Крім того, Шульц вимагає послати в Україну високоповажного міжнародного спеціаліста, який наглядатиме над процесом у справі Юлії Тимошенко.

Президент Європарламенту також зазначив, що ця особа «повинна мати повний доступ до всієї інформації, пов’язаної з процесом, щоб переконатися, що процес проходить відповідно до європейських стандартів». Шульц зазначив, що вже розглядає кілька кандидатур спеціалістів, але поки що не може назвати їх імена.

У свою чергу прем’єр-міністр Азаров підтвердив, що погодився на обидві пропозиції Європейського парламенту. Він, зокрема, зазначив, що групу європейських медичних спеціалістів буде погоджено з українською стороною. Додавши, що лікарі проведуть лікування «якщо на це буде згода самої Тимошенко». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.