НОВИНИ

Експерт: найбільшими проблемами України є сім`я Януковича, політичні в’язні та апатія людей

Найбільшими хворобами України нині є сім`я Віктора Янукович, політичні в’язні та апатія українців. Про це пише експерт з політики ЄС та Росії щодо України, Молдови та Білорусі Ольга Шумило-Тапіола в своїй статті, опублікованій на офіційному сайті дослідницького центру Carnegie Endowment for Peace (Брюссель).

«Україна має три найбільші проблеми: Віктор Янукович та його сім`я, ув`язнення колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та апатія українців», - вважає експерт.

На її думку, «хоча олігархи досі залишалися недоторканими та отримують пільги від держави під час приватизації, втім просування сім`ї та деякі рішення Януковича свідчать про те, що ситуація може змінитись.

«Деякі з олігархів починають сумніватися у своєму майбутньому після парламентських виборів. Якщо вони не гратимуть за правилами Адміністрації або їх бізнес захоче сім`я, вони можуть стати наступними цілями. Це може перетворити їх на природних членів опозиції», - пише Шумило-Тапіола.

«Апатія і цинізм залишаються двома основними хворобами, які переслідують українське суспільство. Народу може не подобатися те, що відбувається в Україні, вони можуть співчувати Тимошенко та іншим політичним в’язням (хоча як людям, а не політикам), а деякі навіть можуть заспамити блогосферу коментарями про напад тюремної охорони на Тимошенко. Тим не менш, вони не будуть виступати і як і раніше стурбовані власним виживанням більше, ніж політикою», - відзначає експерт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.