НОВИНИ

Власенко: прокурори хочуть відправити "газову справу" на повторний розгляд

Захист екс-прем'єра Юлія Тимошенко наполягатиме на повному розгляді «газової справи» на засіданні Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у вівторок.

«Захист буде сьогодні наполягати на розгляді цієї справи в повному обсязі сьогодні», – сказав захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко журналістам у вівторок.

Він зазначив, що за наявною у нього інформацією, звинувачення буде робити спроби перенести розгляд справи.

«Ми знаємо, що вони хочуть відправити справу на повторний розгляд до Апеляційного суду. При цьому Юлія Тимошенко буде незаконно залишатися за гратами на інших процесуальних підставах. Вони візьмуть на це місяці 2-3, щоб перенести все це на період після Євро-2012 для того, щоб продемонструвати, ніби щось відбувається в країні», – сказав депутат.

«Після сьогоднішнього судового засідання ми ще раз уточнимо нашу справу з урахуванням сьогоднішнього рішення і передамо його в Європейський суд з прав людини", – додав Власенко.

Нагадаємо, Вищий спецсуд у вівторок приступив до розгляду касації Тимошенко та її захисту на вироки Печерського районного та Апеляційного судів Києва щодо «газової справи», за якими екс-прем'єр визнана винною і засуджена до 7 років позбавлення волі.

Під судом зібралося понад 150 прихильників Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.