НОВИНИ

У Чехії 22 травня відбудеться масова антиурядова маніфестація профспілок

Масова антиурядова маніфестація профспілок і громадської платформи «Стоп уряду» призначена в столиці Чехії на 22 травня. Про це повідомило в понеділок, 14 травня, Чеське інформагентство ЧТК з посиланням на заступника голови Чесько-моравської конфедерації профспілок Радку Соколову.

За її словами, «в понеділок прийнято рішення, що демонстранти пройдуть вулицями Праги 22 травня від штаб-квартири конфедерації профспілок до міського магістрату, а потім до Будинку уряду».

Не виключено, що під час акції протесту буде прийнято рішення про оголошення загальнонаціонального генерального страйку проти урядових реформ.

Громадська платформа «Стоп уряду» в понеділок, 14 травня, відкрила в Празі цілодобовий інформаційний пункт біля станції метро «Ангел». Активісти руху будуть пояснювати громадянам наслідки планованих урядом Петра Нечаса урізання соціальних гарантій та інших бюджетних реформ. Тут же громадяни можуть підписати антиурядову петицію.

Щодня платформа «Стоп уряду» буде проводити публічну дискусію з різної тематики: наслідки дій кабінету міністрів в охороні здоров'я, освіті, пенсійній системі, оподаткуванні, житлової політики держави тощо.

Громадська платформа планує в Празі почати так звану окупацію міністерств, блокуючи урядові будівлі.

Платформа «Стоп уряду» провела в Празі на Вацлавській площі в кінці квітня масову антиурядову демонстрацію, в якій взяли участь 120 тис людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.