НОВИНИ

Янукович вважає, що Донецька область задає тон по всій Україні

Президент України Віктор Янукович вимагає від Донецької області постійно підтримувати високий рівень активності і відповідальності. Про це він заявив на нараді з діловими колами та керівництвом регіону.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович закликав учасників наради зосередитися на обговоренні проблемних питань як регіону, так і країни.

«Донецька область - найбільший промисловий регіон. Ми дуже добре розуміємо, що цей промислово-виробничий комплекс задає тон по всій країні», - сказав він.

При цьому президент відзначив важливість активної позиції місцевої влади та керівників підприємств у питаннях розвитку регіону.

«Я готовий підтримати ваші ініціативи, але дуже важливо, щоб вони від вас надходили... Той потенціал, який є в регіоні, дозволяє показувати високі результати. Але нам потрібно постійно підтримувати високий рівень активності та відповідальності», - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції в Донецьку президент України Віктор Янукович заявив, що проблема з екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко виникла не сьогодні і не вчора, а починаючи з 90-х, «коли грабували Україну».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.