НОВИНИ

Експерт: ЄС має ввести персональні санкції до українського керівництва та деяких олігархів

Політолог, науковий співробітник університету Джорджа Вашингтона Сергій Куделя зазначив, що лише введенням санкцій проти керівництва України, чиновники Європейського Союзу досягнуть результату позитивних змін в країні. Про це він повідомив в ефірі служби Голос Америки.

 На думку політолога, позиція європейських урядовців загострюватиметься та перейде до активних дій, санкцій зокрема, після парламентських виборів. «Вони розуміють, що позитивний вплив не діє, і він, очевидно, не буде діяти. Тому необхідно вживати якихось більш точкових негативних санкцій по відношенню до українського керівництва», - заявив Куделя.

На його думку, єдиний спосіб, в якій європейські чиновники, можуть змусити Україну  змінити свою позицію до ситуації з політичними в’язнями, згортання демократії, це впливати на особистий добробут керівництва України та людей, які фінансують керівництво України, українських олігархів, які мають бізнес інтереси на Заході. «Коли почнеться обмеження їхнього добробуту, коли вони усвідомлять, що вони особисто втрачають від згортання демократії, тоді можливо будуть якісь зміни»,  - сказав Куделя.

На думку політолога, українські чиновники значно більш інтегровані на Захід, ніж білоруські чиновники, тому застосування санкцій ЄС до України буде ефективнішим, ніж до Білорусі

Читайте також: Присмак ізоляції: cподівання Банкової на маніпулювання лідерами ЄС не виправдалися

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.