НОВИНИ

Палестина відхилила лист Ізраїлю щодо умов поновлення мирних переговорів

Виконавчий комітет Організації визволення Палестини відхилив у неділю, 13 травня, пропозиції Ізраїлю щодо умов поновлення мирних переговорів, викладених ізраїльською стороною в листі, що про нього доповів виконкомові ОВП президент Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас.

Про зміст листа не повідомляється. За інформацією тамтешніх ЗМІ,  ізраїльтяни відмовились виконати  головну вимогу палестинців – припинити нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на палестинських територіях.

У суботу, 12 травня, представник прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу зустрівся з президентом Палестинської адміністрації Махмудом Аббасом і передав йому листа-відповідь ізраїльської сторони на попереднє звернення палестинців.

У квітні палестинська сторона  передала Ізраїлеві листа з подробицями своїх вимог до поновлення мирних переговорів, перерваних у вересні 2010 року. Палестинці заявляли про поновлення переговорів, якщо Ізраїль заморозить нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану і в Східному Єрусалимі.  Ізраїль відкидає цю вимогу і заявляє, що переговори повинні відновитися без попередніх умов.

Як повідомлялось, протягом п’яти днів  березня райони Ізраїлю зазнавали ракетних обстрілів із Сектору Газа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.