НОВИНИ

У Нігерії заарештовано лідера мусульманського терористичного угрупування

У місті Кано на півночі Нігерії було затримано одного з лідерів радикального мусульманського угрупування Боко Харам, яке відповідальне за вибухи й напади в країні, жертвами яких стали сотні людей.

За словами представників правоохоронних органів, арештований Сулейман Муххамед керував діяльністю Боко Харам у місті Кано. Наразі терориста доправлено для проведення розслідування до столиці Нігерії - міста Абудж. При затриманні в лідера терористів знайшли вибухівку, зброю та набої. Разом із ним були затримані дружина та діти.

Нагадаємо, у квітні в Нігерії, в день святкування християнами західного обряду Великодня, терористи підірвали два автомобілі у північному місті Кадуна. В результаті вибуху загинуло, щонайменше, 38 осіб.

Як повідомлялося, в лютому, у нігерійському місті Майдугурі невідомі бойовики розстріляли десятки мирних жителів на ринку, після чого підірвали кілька вибухових пристроїв.

Боко Харам - ісламістська організація, що "веде війну" проти уряду Нігерії, влаштовуючи терористичні акти на північному сході країни та у столиці держави - місті Абуджі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.