НОВИНИ

У Росії мера оштрафували за агітацію під час президентських виборів

Мер адміністративного центру Єврейського Автономного Округу РФ, Біробіджану, Андрєй Пархомєнко притягнутий до адміністративної відповідальності за порушення виборчого законодавства, йдеться в повідомленні прокуратури ЄАО РФ.

"Встановлено, що мер міста Біробіджан публічно закликав голосувати за певного кандидата в президенти Росії  та надавав перевагу одному кандидату, описував можливі наслідки приходу до влади інших кандидатів", - наголошується в повідомленні

За твердження прокуратури, участь Пархомєнка на засіданні Клубу ділових людей Єврейського Автономного Округу  після закінчення робочого дня не зняло з нього заборону на використання свого службового становища. " Мер міста  виступив з агітаційним зверненням до присутніх, тобто своїми діями порушив заборону на використання переваг свого посадового становища в період виборчої кампанії ", - йдеться в повідомленні.

Прокуратура винесла постанову про порушення провадження у справі про адміністративне правопорушення за статтею  "Проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму особами, яким участь в її проведенні заборонено федеральним законом", відповідне  відомство ЄАО визнало Пархомєнка винним у вчиненні правопорушення і призначив покарання у вигляді адміністративного штрафу. Розмір штрафу та особу кандидата, за якого агітував мер, не розголошується.

Нагадаємо, Владімір Путін прийняв присягу президента Росії. Церемонія інавгурації відбулася у понеділок, 7 травня. Як відомо, за результатами виборів президента РФ 4 березня Владімір Путін отримав 63,60% голосів. Лідер Комуністичної партії РФ Гєннадій Зюганов на виборах набрав 17,18% голосів, Міхаїл Прохоров – 7,98%, голова Ліберально-демократичної партії Владімір Жиріновскій – 6,22%, лідер «Справедливої Росії» Сергєй Міронов – 3,85% голосів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.