НОВИНИ

Опозиція знайшла телеканал, який погодився транслювати форум Об'єднаної опозиції

Форум Об’єднаної опозиції 12 травня на Михайлівській площі транслюватиметься у прямому ефірі на телеканалі ТВі. Про це повідомили у прес-службі партії Фронт змін.

Початок трансляції на ТВі о 10:00. Натомість, відповіді про можливість показу Форуму на «5 каналі» Об’єднана опозиція поки не отримала. Переговори про пряму трансляцію Форуму на двох вищезгаданих каналах Фронт Змін вів протягом двох тижнів, зазначають в партії. Напередодні Форуму ФЗ офіційно звернулися до керівництва «5 каналу» із запитом про здійснення прямої його трансляції.

У листі на ім’я генерального директора телеканалу зазначається, що згідно зі статтею 5 Закону України «Про інформацію», кожен має право на інформацію, зокрема, її вільне поширення, необхідне для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів. Також, як зазначено в документі, за законом України «Про телебачення і радіомовлення», держава гарантує реалізацію прав на інформацію, вільне та відкрите обговорення суспільно важливих проблем із застосуванням телебачення та радіомовлення.

Телеканал ТВі дав згоду на телетрансляцію Форуму практично одразу. Від «5 каналу» інформації щодо згоди на трансляцію досі не надходило.

Нагадаємо, керівництво Першого національного телеканалу відмовилося здійснювати пряму трансляцію Форуму Об’єднаної опозиції. Представник керівництва Першого національного телеканалу дав зрозуміти, що це вказівка «згори».

Як повідомлялося раніше, 23 квітня партії «Батьківщина» і «Фронт Змін» підписали Декларацію єдності для перемоги на парламентських виборах.

Всього до складу Об'єднаної опозиції, яка спільно йде на парламентські вибори 2012 року, увійшли шість партій: «Батьківщина», «Фронт Змін» Народний Рух України, «Народна Самооборона», «За Україну!», «Реформи і Порядок». Лідер Європейської партії Микола Катеринчук також заявив про бажання приєднатися до об'єднаної опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.