НОВИНИ

Через вибухи випускні у Дніпропетровську пройдуть без феєрверків і спиртних напоїв

У Дніпропетровську випускні пройдуть без феєрверків. Як повідомила заступник начальника управління освіти і науки Дніпропетровської міськради Любов Башкатова, таке рішення прийнято управлінням.

"Окрім організації феєрверків, під час проведення випускного вечора школярам також забороняється вживати спиртні напої", - повідомила Башкатова.

За даними правоохоронних органів, в Дніпропетровську під час випускних вечорів кожен клас охоронятимуть по два міліціонери.

"Всього по місту порядок забезпечуватимуть міліції співробітників 300. Також будуть задіяні 15 патрульних служб «Беркута» і 31-патрульно постова служба ", - повідомив начальник міліції громадської безпеки міста Володимир Седлецький.

За його словами, цього року кількість залучених до охорони співробітників правоохоронних органів збільшено у зв'язку з тим, що з 27 квітня через серії вибухів в Дніпропетровську введено посилений режим.

За даними міськради, у Дніпропетровську 163 шкіл, гімназій і ліцеїв. В цьому році навчання завершують одинадцятикласників 6697.

12 травня випускні пройдуть у 160 школах (в 3 школах 11 травня). У 116 навчальних закладах вручення атестатів відбудеться на території шкіл.

Нагадаємо, внаслідок 4 вибухів, що сталися у Дніпропетровську 27 квітня, постраждало 30 осіб, у тому числі 10 дітей.

За даними МОЗ, станом на 10 травня у лікарнях залишається 8 осіб, один постраждалий знаходиться у важкому стані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.