НОВИНИ

Катеринчук вирішив стати частиною об'єднаної опозиції

Європейська партія України готова приєднатися до Об'єднаної опозиції для участі в парламентських виборах. Про це заявив на прес-конференції народний депутат, лідер Європейської партії Микола Катеринчук.

За його словами, днями відбулося засідання ради партії, на якому представник Об'єднаної опозиції «зачитав звернення до нашої партії, щоб ми приєдналися як члени Комітету опору диктатурі».

Як сказав Катеринчук, Європейська партія направила «Батьківщині» та «Фронту Змін» «свою згоду на проведення переговорів».

При цьому він додав, що «на сьогоднішній день у нас ще не було контактів, напевно, через свята».

Катеринчук висловив сподівання, що «12-го числа буде форум, на якому вже, напевно, будуть представлені всі учасники - політичні партії Об'єднаної опозиції».

Нагадаємо, 23 квітня партії «Батьківщина» і «Фронт Змін» підписали Декларацію єдності для перемоги на парламентських виборах.

Всього до складу Об'єднаної опозиції, яка спільно йде на парламентські вибори 2012 року, увійшли шість партій: «Батьківщина», «Фронт Змін» Народний Рух України, «Народна Самооборона», «За Україну!», «Реформи і Порядок».

12 травня опозиція проведе Форум Об’єднаної опозиції, де оприлюднить свої цілі і завдання.

Як повідомлялося, у березні Катеринчук запевняв, що його політична сила самостійно братиме участь у виборах до Верховної Ради в жовтні 2012 року.