НОВИНИ

У Львові сталася сутичка через червоний прапор

Друга спроба розгорнути червоний прапор на Пагорбі Слави у Львові 9 травня закінчилась сутичкою, в яку втрутились працівники міліції.

Близько 12.00 двоє осіб намагались розгорнути в меморіалі на Пагорбі Слави червоний прапор, на що декілька молодих людей агресивно відреагували і накинулись на власників прапора. Почалася штовханина, в яку втрутились працівники міліції під керівництвом особисто начальника ГУ МВС України у Львівській області Олександра Рудяка.

Коли власників червоного прапора було ізольовано, Рудяк дав команду створити коридор, вивести їх з території меморіалу і скласти адмінпротокол.

Як повідомляє ІА ZIK, міліція затримала одного із комуністів, який зробив спробу розгорнути червоний прапор поблизу Вічного вогню. Його повезли у Личаківський райвідділ Львова.

Раніше одразу після церемонії покладання квітів декілька осіб змогли ненадовго розгорнути у меморіалі червоний прапор. Працівники міліції майже відразу підійшли до людей і попросили його згорнути, що останні відразу ж і зробили.

Крім цього, голову Львівської обласної організації Антифашистського комітету Олександра Калинюка не пропустили на Пагорб Слави через те, що він приніс із собою червоний прапор.

Нагадаємо, сесія Львівської міськради 26 квітня, прийняла постанову «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова». Мова йде про заборону використання символіки неіснуючої держави - СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території міста, на будівлях державних установ та комунальних підприємств міста, під час проведення масових заходів. Однак прокурор цю ухвалу опротестував.

8 травня суд зупинив дію ухвали від 26 квітня 2012 року про заборону розміщення символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.