НОВИНИ

Митрополит Володимир провів засідання Синоду

Сьогодні у Синодальному залі Київської Митрополії під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

В засіданні взяли участь: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Бердянський і Приморський  Єлисей.

На початку засідання, предстоятель УПЦ (МП)  звернувся до ієрархів зі вступним словом:

«Вітаю вас із святом Пасхи, що вже уходить, і бажаю, щоби Христос не залишав нас у наших справах, думках та серцях. Хочу поклонитися усім, хто перебував поруч під час моєї хвороби - владикам, отцям та мирянам і  бажаю, щоби  Господь воздав їм за це».

Нагадаємо, у лютому відбулося засідання Священного Синоду УПЦ (МП), який скликали всупереч прямій забороні глави церкви. Синод зокрема вирішив усунути з посади Олександра Драбинка – особистого секретаря митрополита.

Після цього митрополит Володимир в інтерв’ю наголосив, що здійснює керівництво церквою згідно з усталеними правилами. При цьому він заявив, що готовий піти на відпочинок, якщо «на те буде рішення Церкви».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.