НОВИНИ

Табачник вважає, що об’єднання України відбулося завдяки війні

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що завдяки Великій Вітчизняній війні Україна змогла завершити об'єднання своїх етнічних територій. Про це міністр заявив, проводячи для школярів екскурсію в музеї Великої Вітчизняної війни.

«Завдяки Великій Вітчизняній війні Україна остаточно завершила об'єднання етнічних українських територій», – сказав він.

Зокрема, Табачник пояснив, що має на увазі приєднання до України західних областей.

Крім того, на думку міністра, перемога СРСР у ВВВ дала змогу запобігти виконанню секретного плану уряду Третього рейха під назвою «Ост», що передбачав проведення етнічних чисток на території Східної Європи, її колонізації німцями та обмеження народжуваності місцевого населення.

«Справа тих, чиї батьки визволяли цю землю, – з повагою ставитися до їхнього подвигу, до того, що Велика Вітчизняна війна врятувала український народ від плану «Ост», тобто від перетворення в націю прислужників і фізичного знищення», – сказав він.

Табачник також нагадав, що за підсумками Другої світової війни Україна зазнала найбільших втрат серед населення порівняно з іншими країнами: понад 26 млн, з яких 14,5 млн - мирне населення і військовополонені.

Як повідомлялось, 9 травня в Україні державне свято - День перемоги у Другій світовій війні.

Після початку Другої світової війни у 1939 році до складу України ввійшли Східна Галичина та Волинь, які раніше були в складі Польщі, у 1940 році - Буковина й частина Бессарабії, а після закінчення ВВВ в 1945 році до складу України увійшло Закарпаття.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін привітав президента України з Днем Перемоги і нагадав йому, що російсько-українська дружба загартовувалася у війні.

Читайте також: Заручники системи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.