НОВИНИ

Російський уряд дасть РПЦ $140 тис. на боротьбу з нарокоманією

Фонд святого Іоанна Кронштадтського, який фінансує ініціативи Російської православної церкви з протидії наркоманії, виграв грантовий конкурс Мінекономрозвитку.

Уряд надасть фонду субсидію на суму понад 4,2 млн рублів (майже $140 тис.). Кошти витрачатимуться на навчання священнослужителів, парафіяльних працівників та волонтерів, які працюють з наркозалежними.

«Фонд святого Іоанна Кронштадтського переміг в нашому конкурсі з великим відривом. Його програму можна вважати зразковою: за якістю виконання, опрацювання деталей, прозорості кошторису», – зазначила заступник начальника відділу розвитку некомерційного сектора економіки міністерства Марія Громова.

Головні цілі фонду – розвиток системи церковних реабілітаційних центрів та підготовка кваліфікованих кадрів: священиків і соціальних працівників на парафіях по роботі з наркозалежними та їх родичами.

На виділені кошти фонд проведе чотиримісячний курс підвищення кваліфікації щодо роботи з наркозалежними для священнослужителів і соціальних працівників, семінари для волонтерів, видасть методичні матеріали з первинного прийому та реабілітації наркозалежних, створить систему онлайн-консультування і реалізує ряд інших освітніх та моніторингових програм . Намічені заходи релізуватимуть з липня 2012 до грудня 2013 року.

Як повідомлялось, у березні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила ретрансляцію в Україну релігійного телеканалу «Союз» (Росія), що працює під патронатом РПЦ.

Цілодобове мовлення каналу здійснюється російською мовою. Крім того, телеканал може транслювати програми українського виробництва до 3 годин на добу з частковим озвучуванням українською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.