НОВИНИ

Янукович закликає громадян об'єднатися навколо спільних цінностей

Влада докладатиме всіх зусиль для консолідації суспільства. Про це президент України Віктор Янукович сказав під час спілкування з ветеранами Великої Вітчизняної війни – активістами ветеранських організацій Києва, передає прес-служба глави держави.

Президент висловив переконання, що громадяни України мають консолідуватися навколо спільних цінностей. «Лише так ми досягнемо успіхів у розбудові нашої держави», – сказав президент.

За словами Януковича, єдність країни та її громадян є надзвичайно важливими. «В історії завжди є багато суперечностей. Але проходить час, росте нове покоління, і треба думати, як жити далі… Треба думати про майбутнє», – сказав глава держави.

Віктор Янукович запевнив ветеранів, що влада й надалі вирішуватиме питання їх соціального захисту та забезпечення гідних умов життя. «Я завжди з вами був, є і буду і зроблю все, щоб ви впевнено почувалися», – сказав він.

Президент також вручив ветеранам пам’ятні подарунки.

Нагадаємо, під час попередньої зустрічі з ветеранами Другої світової на початку травня, Віктор Янукович вказав на зростання популізму й екстремізму в політиці.

Як повідомлялося раніше, голова Верховної Ради Володимир Литвин під час зустрічі з ветеранами та представниками ветеранських організацій заявив, що вважає неприпустимим озвучування політичними силами закликів, що роз'єднують суспільство, перед виборами парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.