НОВИНИ

Уряд Сирії заявляє, що вибори в країні пройшли без порушень

У Сирії завершились парламентські вибори; попередні результати стануть відомі за декілька годин.

За оцінками Центрвиборчкому, вибори до Народної Ради (парламенту) пройшли без порушень. Натомість, опозиція повідомляє, що жителі  районів, охоплених бойовими діями, ігнорували вибори.

Раніше, глава Виборчкому Халаф аль-Аззауї, який здійснив інспекційну поїздку по столичному округу, наголосив, що голосування «проходить у спокійній і нормальній обстановці за винятком кількох інцидентів, характерних для всіх виборів і викликаних суперництвом між кандидатами». За його словами, скарг з провінцій не надходило.

Влада Сирії наголошує на високій явці виборців. Наразі в провінціях триває підрахунок голосів.  Попередні результати можуть оголосити за декілька годин.

Згідно з прогнозами незалежних спостерігачів, явка на виборах може становити близько 60% від 14,7 млн громадян, які мають право голосу. 

До перших парламентських виборів на багатопартійній основі у Сирії, окрім правлячої партії «Баас» та Національного прогресивного фронту, долучились 7 нових партій та ряд незалежних кандидатів. За 250 місць у парламенті (Народній Раді) змагаються 7195 кандидатів. 710 з них – жінки. 

Як повідомлялося,  опозиція  Сирії закликала бойкотувати парламентські вибори, які в перше в країні проходять на багатопартійній основі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.