НОВИНИ

Швейцарські ЗМІ: Олланд випереджає Саркозі на виборах

Кандидат у президенти Франції від соціалістів Франсуа Олланд випереджає у другому турі президентських виборів чинного голову країни Ніколя Саркозі. Про це повідомляють швейцарські ЗМІ.

За даними опитувань, проведених біля виборчих дільниць, Олланд отримує від 52,5% до 53,5% голосів виборців.

На 17:00 за місцевим часом (18:00 за київським) у виборах взяли участь 71,96% громадян. У першому ж турі, що відбувся 22 квітня, цей показник складав 73,87% виборців.

Як повідомлялося, французьким журналістам заборонено повідомляти дані опитувань до закінчення голосування на всіх дільницях.

Перші офіційні результати будуть відомі лише о 20.00 (21.00 час київський), коли закриються останні дільниці на континенті. У більшій частині комун вибори пройдуть з 8.00 до 18.00 за місцевим часом. У більш великих містах, таких як Тулон, Ренн, Орлеан і Тур, дільниці працюватимуть мінімум до 19.00, а в Парижі, столичному регіоні, Марселі, Ліоні і Тулузі - до 20.00.

Нагадаємо, у першому турі президентських виборів у Франції кандидат від лівоцентристської Соціалістичної партії Франсуа Олланд отримав майже 29 % голосів, а чинний президент, представник правоцентристської консервативної партії «Союз за народний рух» Ніколя Саркозі – трохи більше як 27 %.

Тепер обидва претенденти на крісло президента Франції змагатимуться за голоси ультраправих та центристів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.