НОВИНИ

У Москві «Марш мільйонів» перетворюється на сидячий страйк

У Москві мітинг російської опозиції «Марш мільйонів» не може розпочатися через недопуск її лідерів до місця проведення акції.

Наразі більшість учасників мітингу, які прийшли на Болотну площу, вирушили в бік кінотеатру «Ударник», де перебувають лідери опозиції.

Кінотеатр розташований по маршруту руху опозиціонерів. У деяких місцях тимчасово було прорвано оточення поліції.

Тим часом, частина учасників ходи опозиції не має наміру йти на Болотну площу до місця проведення узгодженого з владою мітингу і вимагає від поліції пропустити їх до Кремля.

Кілька десятків учасників акції сіли на Великому Кам'яному мосту і скандують «Пропускай». Решта учасників ходи зупинилася. Шлях перегородили співробітники поліції, оскільки хода далі не санкціонована.

«Є пропозиція: сидіти тут і чекати», - заявили по гучномовцю організатори акції. Керує діями присутніх Сергій Удальцов.

«У нас почався сидячий політичний страйк», - сказав Удальцов.

За його словами, учасники акції вимагають відмінити незаконну, на їхню думку, інавгурацію обраного президента РФ Володимира Путіна 7 травня і протягом години надати прямий ефір на федеральних телеканалах.

Організатори акції по гучномовцях закликають всіх учасників акції, зокрема тих, хто вже пройшов на Болотну площу, прийняти сидяче положення.

Учасники акції скандують: «Росія без Путіна!»

Також звучить пісня української групи «Океан Ельзи» «Майже весна». За підрахунками організаторів акції, взяти участь у ній прийло більше 20 тис. людей.

Як повідомлялось, 6 травня у Москві відбувається акція протесту опозиції під назвою «Марш мільйонів». Раніше повідомлялось, що місцева влада регіонів РФ перешкоджала виїзду активістів до Москви для участі у марші.

Нагадаємо, мерія російської столиці узгодила з опозицією маршрут ходи і місце для мітингу «Маршу мільйонів», відповідно до заявки опозиції, влада дозволила брати участь у акції 5 тисячам людей. Втім на

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.