НОВИНИ

«Регіонали» підкуповують харків'ян гречкою під лозунгом «Вмєстє побєдім!»

Народний депут від Партії регіонів Ірина Бережна та її позафракційний колега, який входить до провладної більшості у парламенті, Валерій Писаренко, роздають мешканцям Харкова продуктові набори. Про це свідчать фотографії оприлюднені у мережі Facebook.

У ЗМІ вже повідомлялось, що Бережна і Писаренко збираються балотуватися до Верховної Ради по мажоритарних округах у Харкові.

Фотосвідчення підкупу харківських виборців за допомогою гречки оприлюдненні під рубрикою «Вибори – 2012. Мавпи проти Громадян».

Показово, що набори Бережної і Писаренка складаються з одинакових продуктів. Також їх об’єднує лозунг «Вмєстє побєдім!».

Як повідомлялось, це вже не перший зафіксований факт спроби підкупу виборців представниками Партії регіонів та так званих позафракційних депутатів.

У грудні в інтернеті з’явилося відео, на якому колишній секретар Київради Олесь Довгий агітує київських бабусь, роздаючи їм продуктові пайки. Згодом стало відомо, що Довгий взявся агітувати виборців і з допомогою цукеркових наборів для дошкільнят у дитсадках.

Водночас від імені депутата від Партії регіонів Максима Луцького безкоштовно поширювали ліки,з його портретом на упаковці.Згодом Луцький пояснив, що своїм портретом захищає безкоштовні ліки від недобросовісних медиків, які нібито продають ці медпрепарати. Крім того, своїм портретом він «захищав» пляшки шампанського, якен роздавали мешканцям Солом’янського району столиці

А 500 мешканців 5 районів Харківщини отримали безкоштовні квиткиу циркта кондитерські вироби від заступника голови Партії регіонів народного депутата Дмитра Шенцева.

А народний депутат від ПР Тетяна Бахтєєва вважає безкоштовну роздачу донецьким студентам запрошень до нічних клубів та дельфінарію благодійністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.