НОВИНИ

МЗС Франції закликає Україну вжити заходи щодо захисту прав людини

Владі України напередодні чемпіонату Європи з футболу 2012 року слід було б вжити заходів щодо захисту прав людини, заявив в п'ятницю представник МЗС Франції Венсан Флореані.

"У зв'язку з наближенням важливого спортивного заходу - Євро-2012, організованого Польщею та Україною, Франція нагадує, що сильно стурбована розвитком політичних подій в Україні, зокрема, долею Юлії Тимошенко", - сказав він на брифінгу в Парижі.

Він нагадав, що демократія та дотримання фундаментальних прав людини - основні принципи, на яких будуються відносини ЄС з Україною та іншими учасниками Східного партнерства.

"Ми закликаємо владу України виконувати зобов'язання в тому, що стосується захисту фундаментальних прав, і в найближчі тижні прийняти важливі заходи в цій сфері", - додав Флореані.

Нагадаємо, низка країн та міжнародних організацій висловили стурбованість ситуаціює з дотриманням прав людини в Україні, зокрема, у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Ряд політиків навіть заявили про утримання від відвідувань матчів Євро-2012 в Україні.

Як повідомлялося, 20 квітня Тимошенко оголосила голодування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.