НОВИНИ

Мерія Москви дозволила "марш мільйонів" для 5 тисяч людей

Мерія російської столиці Росії узгодила з опозицією маршрут ходи і місце для мітингу, який запланований на 6 травня. Про це повідомив представник міської влади.

"Організаторам акції, названої «Марш мільйонів», відповідно до заявки опозиції, дозволили участь п’яти тисяч людей", - додав чиновник. Акція зможе відбутися в центральній частині міста – хода вулицею Якиманка і мітинг на Болотній площі, де раніше вже відбулися дві багатодесятитисячні опозиційні демонстрації.

Захід призначений на 6 травня, напередодні інавгурації новообраного президента Росії Владіміра Путіна 7 травня. Переговори про цей маршрут протривали кілька днів – у мерії заявляли, що акція в центрі міста цього дня заважатиме репетиції параду до Дня перемоги, який у Росії святкують 9 травня.

Тим часом у низці регіонів Росії активісти опозиції, які збираються приїхати на акцію, заявляють, що зазнають тиску з боку влади. За їхніми словами, їх затримують, коли вони роздають летючки про акцію, і проводять із ними «профілактичні бесіди».

Нагадаємо, лідер «Лівого фронту» Сєргєй Удальцов повідомив про повне погодження мерією Москви всіх запланованих на 6 травня заходів, об'єднаних під назвою «Марш мільйонів», включаючи хід по Якиманці від Калузької до Болотної площі з мітингом.

Як повідомлялося раніше, мерія Москви відмовила в проведення 6 травня мітингу «за чесну владу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.