НОВИНИ

У Кривому Розі розпочали голодування 55 активістів «Батьківщини»

55 активістів партії «Батьківщина» у Кривому Розі розпочали голодування на підтримку Юлії Тимошенко. Про це у п’ятницю, 4 травня, повідомила голова Криворізької міської організації партії Віра Вернигора.

За її словами, своєю акцією учасники мають на меті домогтись припинення голодування Тимошенко в Качанівській колонії.

«Ми благаємо Юлії Володимирівну припинити голодування, яке може бути критичним для її підірваного здоров’я. Ми готові взяти на себе цей протест – голодування. Дії влади – це наруга над людиною, над країною. Знищувати фізично опонента-жінку ганебно. Це також зневага і насмішка над українцями, які її підтримують», – сказала Вернигора.

Як зазначила керівник міського осередку «Батьківщини», усі, хто долучився до акції, одягли футболки з написами «Юля, не голодуй, ти потрібна Україні!». Середній вік учасників – 35-45 років.

На підтримку колишнього прем’єра в Україні голодують також у Києві, Харкові, Львові та Дніпропетровську.

Нагадаємо, 4 травня на десяту добу голодування, через різке погіршення стану здоров’я лікарі «швидкої» госпіталізували голову Львівської обласної організації партії Романа Ілика. До цього було госпіталізовано ще двох учасників голодування з Львівщини.

У Хмельницькому також госпіталізували вже двох активістів. А в Дніпропетровську двоє людей припинили голодування через погіршення стану здоров’я.